Modüler Prizmatik Su Deposu

 Modüler Prizmatik Su Deposu

Presle özel şekil verilen sac parçaların istenilen hacimde ve yere montajı civatalarla yapılan bir depo şeklidir.Preslenme esnasında sac üzerine verilen şekil,malzemenin sıvı basıncından deforme olmaması için tasarlanmıştır.Sızdırmazlık depolanan sıvı ile etkileşimi olmayan özel EPDM sağlığa uygun contalar ile sağlanır.

1 m3 den  400 m3 e  kadar prizmatik modüler su deposu imalatı yapıyoruz.

Tamamen civatalı kaynaksız montaj.Yerinde ve kolay kurulum…Kurulum sonrası teknik destek…

MALZEME ALTERNATİFLERİ

Paslanmaz sac-inox,Galvanizli çelik sac,Boyalı çelik sac,Emaye kaplı çelik sac

ÜRETİM ALTERNATİFLERİ

Paslanmaz çelik (AISI 304)-Paslanmaz çelik (AISI 316)-Sıcak daldırma galvaniz-ST37 çelik sac üzeri kaplama-Epoksi boya-Eloktro statik toz boya

Türkiyenin her iline modüler prizmatik galvaniz su depolarından isteğe göre en kısa sürede gönderiyoruz.Montaj ekibimiz deponuzu en kısa sürede hazırladığınız platformun üzerine montaj yapıyor ve sızdırmazlık testini yaparak size deponuzu teslim ediyor.

FAYDALARI

Prizmatik modüler su deposu, eski su depolarının aksine içlerinde yosun, bakteri veya mikrop üretmez.

Prizmatik modüler su depoları, civatalarla birbirine sabitlenmiş modüllerden oluşur. Esnek modül sistemi sayesinde, depolamanın yapılacağı alanda optimum miktarda su depolanır ve alan kaybı yaşanmaz.

Prizmatik modüler su deposu tasarımları deponun kurulacağı mekanın büyüklüğüne, konumuna ve gerekli olan su depolama kapasitesine göre oluşturulur.

Modüller kapı eşiği, merdiven ve asansör gibi dar mekanlardan geçebilecek büyüklükte tasarlanmıştır.

Modül paneller, iç gerdirmelerle sabitlenir. Tüm iç gerdirmeler modüllerde seçilen malzeme cinsiyle aynı özelliklerde üretilmektedir.

Prizmatik modüler su depoları tasarlanırken, gerekli olan en düşük et kalınlığı, kullanılacak malzeme cinsi ve depo içlerinde mukavemeti arttıran gerdirmelerin konum hesapları bilgisayar ortamında yapılır.

Projelendirme tamamlandıktan sonra modüller ve bağlantı parçaları orjinal ambalajlarında müşterimizin kurulum adresine yollanır, çok kısa sürede prizmatik modüler su deposu monte edilir.

Kurulum, konusunda deneyimli kadrolarla yapılmaktadır. Kurulum sonrası sızdırmazlık testleri yapılır.

Prizmatik Modüler Depoların kurulumu esnasında zararlı kimyasallar kullanılmaz. Bu sayede depolanan su kirletilmez.

Bakımı ve onarımı çok kolaydır. Gerektiğinde parçalar birbirlerinden bağımsız olarak yenilenebilir. Bu sayede pirizmatik modüler su depolarına sahip olma maliyeti yıllar geçtikçe daha da düşmektedir.

Project Details

  • Date Oca 2012
  • Labeled
Back To Top

dalgıç pompa

dalgıç pompa servisi