2001 yılında kurulan Hidrotek Sondaj Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri sondaj ve  pompa sektöründe güvenilir firmalardan biri olma başarısını göstermektedir.Firmamız su sondajı kuyu açma hizmetiyle beraber her türlü pompa sistemi montaj,kurulum,yedek parça temini ve teknik servis hizmetlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Alarko, impo, Coverco, Wilo, Grundfos, Pedrollo, Pentax, Ashirvad, EPC,  olmak üzere fonksiyonu ve kalitesi birbirine uyumlu değişik marka ve ürün gruplarıyla desteklenmiş  Hidrotek Sondaj Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri, müşterilerine sistem bazında satış ve servis hizmeti sunabilecek duruma getirilmiştir.

Hazır ürün ve yedek parça stoklarımız servis,montaj,satış hizmetleri ve eğitim olanaklarımız müşterilerimize güven vererek takdirlerini kazanmamıza sebep olmaktadır.

Yüksek teknoloji ile üretilen ürünleri müşterileri ile buluşturmayı hedefleyen Hidrotek  tedarik zincirindeki her halkasını kaliteli ürün sağlayıcılardan gerçekleştirmektedir. Sizlerde pompa ve pompa sistemleri ile ilgili taleplerinizi tarafımıza ulaştırabilir ve avantajlı tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.

Back To Top

dalgıç pompa

dalgıç pompa servisi